Now Enjoy Free Shipping On All Orders!

מלכודת עכברים עבור רעלני עובש

כמעט זינקתי מהמקלחת כשראיתי את זה.

בפינה, מאחורי השמפו, לאורך הריצוף - כתמים שחורים של עובש, מפגיזים נבגים רעילים לאוויר.

פתאום נפל האסימון. היו לי כאבי ראש במשך כמה שבועות, וזה נדיר שיש לי כאבי ראש. האף והסינוסים שלי היו סתומים. זה קרה בגלל העובש, והייתי חייבת לעשות משהו בעניין דחוף.

תיקון

רצתי מהבית ישר לבית מרקחת. קניתי את התרסיס נגד עובש החזק ביותר שלהם.

הלכתי הביתה, השתמשתי בתרסיס ועשיתי שטיפה בכל האזור. הפעלתי מאוורר בכניסה לשירותים. פתחתי את כל חלונות הבית. וקיוויתי לטוב.

לא הבעיה האמיתית

בימים הבאים התבוננתי באמבטיה כמו נץ. העובש לא חזר. ובכל זאת, עדיין היו לי כאבי ראש - ועדיין יכולתי להריח את העובש בכל פעם שעברתי ליד השירותים. הסיבה לכך היא המיקוטוקסינים שהעובש משחרר.

"מיקוטוקסינים עלולים להישאר הרבה זמן אחרי שנפטרים מהעובש עצמו..."

למעשה, העובש עצמו זה לא מה שמפחיד - הנזק האמיתי נגרם על ידי רעלני העובש הזעירים. והעניין הוא שמיקוטוקסינים עלולים להישאר זמן הרבה אחרי שנפטרים מהעובש עצמו. הם נצמדים לחלקיקי אבק ומרחפים ברחבי הבית שלך, עד שיום אחד אתם נושמים אותם ובום!

פתרון העוף הרקוב

התחלתי להשתגע. חשבתי שאני מריחה עובש בכל הבית. הרגשתי שהסימפטומים שלי הולכים ומחריפים - הראש שלי כל הזמן כאב ולא ישנתי טוב.

דיברתי על זה עם חברתי תמי. ובדרך אגב, היא אמרה: "פשוט צריך לשים מטהר אוויר בשרותים שלך."

"לא רציתי להעלים את ריח העובש עם ניחוחות ריחניים..."

זה הדבר האחרון שאני צריכה, אמרתי לתמי. לא רציתי להעלים את ריח העובש עם ניחוחות ריחניים, ולהעמיד פנים שזה לא שם. הייתי צריכה להיפטר מרעלני העובש, לצמיתות.

תמי חייכה אלי. "מותק, זה בדיוק מה שהתכוונתי", אמרה. ואז היא סיפרה לי על משהו שהיא כינתה "פתרון העוף הרקוב".

כיצד תמי הצילה את המכונית שלה

יום אחד תמי קנתה שני קילו חזה עוף. אבל היא שכחה אותם במכונית שלה. ואז היא נסעה לטיול בן שבוע.

כשהיא חזרה, הרכב ממש הדיף ריח של מוות. כמובן שהיא ניקתה וקרצפה אותו, ובכל זאת הריח נשאר. בשמים וניחוחות התערבבו יחד עם ריח העוף הרקוב, מה שהחמיר את המצב. תמי חשבה שהיא הרסה את האאודי החדשה שלה לתמיד.

"כשהיא חזרה, הרכב ממש הדיף ריח של מוות..."

כשהיא על סף ייאוש, תמי ניסתה דבר אחד אחרון: שקית של פחם במבוק פעיל. למעשה, זה לא היה רק שקית אחת. היא שמה ארבע כאלה בתוך המכונית שלה.


הם סופגים באופן טבעי ריחות, חיידקים, ורעלני עובש

תוך יום אחד, ריח העוף המת פחת משמעותית. המצב השתפר עם כל יום שעבר. וכך תוך שבוע, ריח הבשר הרקוב והמגעיל במכוניתה של תמי נעלם לחלוטין. וזה גרם לי לתהות, מה הסוד מאחורי הפלא הזה?

עובד כמו מלכודת עכברים

פחם במבוק פעיל זה מה שמשתמשים בו במתקני טיפול במים. בתכלס, זה כמו מלכודת עכברים עבור חלקיקים קטנים מאוד שמרחפים באוויר.

"זה מה שמשתמשים בו במתקני טיפול במים..."

זה מורכב מפחמן טהור עם מיליארדי חורים קטנים בתוכו, כמו גבינה שוויצרית מיקרוסקופית. כאשר האוויר עובר דרך החורים הקטנים האלה, נלכדים בתוכם מולקולות הריח, חלקיקי האבק ורעלני העובש. זה נשמע מבטיח מספיק ולא היה לי מה להפסיד. אז החלטתי לקבל את העצה של תמי ולנסות את זה בעצמי.

התוצאות הראשוניות שלי

קניתי שלוש שקיות של פחם פעיל של במבוק פרש. שמתי שתיים בשרותים ואחת במסדרון בחוץ.

כמובן שבהתחלה לא הבחנתי בשום שינוי. לשקיות עצמן אין שום ריח, ולוקח זמן לאוויר לעבור דרכן כדי שיוכלו להפעיל את הקסם שלהם. חיכיתי במתח, בתקווה שזה יעבוד.


הן סילקו את הריח המעופש מחדר השרותים שלי - אחרי ששום דבר אחר לא עבד

תוך כמה שעות, הרגשתי שריח העובש הולך ופוחת. בסוף היום חשבתי שכבר אי אפשר להריח את העובש. הייתי כולי התרגשות ותקווה, אבל המבחן האמיתי טרם הושלם.

מה לגבי כאבי ראש שנגרמו על ידי העובש?

מאז שהיה לי עובש בבית, הרגשתי כאבי ראש חוזרים ונשנים, למרות שבדרך כלל אין לי כאבי ראש. וגם כאשר נפטרתי מהעובש, כאבי הראש לא פסקו כי רעלני העובש נשארו. אז האם שקיות הפחם הפעיל פתרו את הבעיה?

"כשהתעוררתי למחרת, כאב הראש הקבוע שלי נעלם..."

לפי דעתי התשובה היא כן. כמו שאמרתי, שקיות הפחם הפעיל הצליחו לסלק את ריח העובש מהר מאוד, גם כאשר אוורור השרותים לא עזר. אבל מה שיותר חשוב, כשהתעוררתי למחרת, כאב הראש הקבוע שלי נעלם. הגודש שהרגשתי בסינוסים נעלם גם כן. בימים הבאים זה לא חזר ואני חזרתי לשגרה. מן הסתם, הרגשתי הקלה. אבל אני גם תהיתי, האם זה בסך הכל צירוף מקרים?

3 בדיקות ריח

תמי כבר סיפרה לי על השקיות של במבוק פרש שהצליחו לטהר את האוויר במכונית שלה. רציתי לראות אם זה יעבוד גם בבית שלי, או אם בעיית העובש היא רק צירוף מקרים. אז עשיתי ניסוי קטן בבית בשלושה מקומות:

  1. ארון הבגדים של הבן שלי: בברכתו הנדיבה של בני הצעיר, הנחתי שקית אחת של במבוק פרש בארון שלו. לארון הזה תמיד היה ריח מעופש. תוך שעות ספורות השקית ספגה את הריחות והארון טוהר באופן מפליא. ציון: טוב מאוד
  2. פינת ארגז חול: לחתולה הישישה שלנו יש פינה מיוחדת משלה. למרות שאנחנו מנקים את זה באופן קבוע, באזור עדיין נותר ריח לא נעים של שתן. השקיות של במבוק פרש הפחיתו משמעותית את הריח, אבל לא הצליחו להיפטר ממנו לחלוטין. ציון: טוב
  3. בתוך הנעליים: במבוק פרש מציעים גם שקיות קטנות יותר שנכנסות לנעליים. שמתי סט בתוך זוג נעלי ההתעמלות המשומשות של בעלי. תוך כמה ימים נעלם באורח פלא הריח של הנעל הבלוי הספוג בזיעה. ציון: מעולה
מצאתי מיליון שימושים עבורן ברחבי הבית

מחזיקות שנתיים

בתור אחת שמודעת לסגולות של השקיות של במבוק פרש, אני ממליצה עליהן בחום, גם אם זה נועד רק לשימוש חד פעמי. אבל הנה הקטע המדליק. אפשר להמשיך להשתמש בכל שקית למשך שנתיים שלמות - כל עד לומדים "טריק" אחד קטן לאפס אותם.

פעם בחודש בערך, צריך להניח את השקיות בחוץ ולחשוף אותן לשמש למשך שעה. קרני UV מנקות ומאפסות את השקית, ומשחררות את כל חלקיקי הריח שכלואים בפנים. ולמקרה שתהיתם, לא צריך אור שמש בוהק כדי שזה יעבוד. קרני UV יעילים אפילו בימים חורפיים, מעוננים וסגריריים.

אגב, חשוב לעשות את זה בחוץ. מאוד לא רצוי לשחרר את הרעלנים והנבגים של העובש בתוך הבית. וזה מביא אותי לנקודה האחרונה שלי.

לא כדאי לשחק משחקים עם עובש

אם יש לכם עובש בבית - או שיש חשד לעובש בבית - מומלץ לעשות שני דברים מיד:

  1. להיפטר מהעובש בעזרת מוצר הניקוי החזק ביותר שאפשר למצוא
  2. להשיג סט שקיות של במבוק פרש כדי לספוג ולהסיר את כל רעלני העובש שעדיין מרחפים ברחבי הבית שלך

ברגע שתיפטרו מהעובש, רוב הסיכויים שתמצאו מאות שימושים אחרים עבור השקיות האלה ברחבי הבית. זה מסלק הכל, החל מאבק וחיידקים ועד לריחות מגעילים. אני ממליצה בחום על השקיות של במבוק פרש, ומאוד שמחה שמצאתי אותם בעצמי.

40% הנחה

גיליתי רק עכשיו שהחברה שמייצרת את השקיות של במבוק פרש מציעה הנחה של 40%. החלטתי לקנות לעצמי סט חדש - למען האמת, אני פשוט מתה על הדברים האלה. לא ברור כמה זמן המבצע יימשך, אז אני ממליצה להיכנס לאתר שלהם ולחטוף סט לעצמכם כל עוד ההנחה בתוקף.